Image
Wakacje pod żaglami
Image
Międzynarodowe spotkanie sektora branży kosmicznej
Image
Konferencja My Space Love Story

ZREALIZOWALIŚMY

Image
PÓŁKOLONIE 2020
Image
PITCHING CONTEST I KONKURS STUDENCKI
Image
Zjazd European Astronaut Reunion
Image
Koncert CHOPIN IN SPACE
Image
THE BEST WAY TO PREDICT THE FUTURE IS CREATE IT
Image
Cykl spotkań uczniów z generałem Mirosławem Hermaszewskim

2 lata

DZIAŁALNOŚĆ

10

WYDARZENIA

25

PRELEGENCI

800

UCZESTNICY

Image
Profesor zwyczajny Jan F. Terelak z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - wybitny polski naukowiec i ekspert, polarnik, jeden z pierwszych uczestników polskich wypraw polarnych, specjalizujący się w psychologii eksperymentalnej, psychologii stresu ekstremalnego, psychologii lotniczej, kosmicznej i polarnej.
Image
Paweł Kisielewicz  Absolwent Politechniki Opolskiej – kierunek Elektrotechnika o specjalizacji Automatyki i Metrologia Elektryczna.
 Naukowiec, programista, architekt złożonych systemów informatycznych oraz systemów przetwarzania danych satelitarnych. Pasjonat budowania systemów Embedded oraz obserwacji zjawisk zachodzących na ziemi za pomocą systemów satelitarnych. Obecnie koordynator międzynarodowego projektu BalticSatApps – który wspiera rozwój i wykorzystanie technologii obrazowania satelitarnego w krajach bałtyckich z ramienia Politechniki Krakowskiej przy udziale Krakowskiego Parku Technologicznego.

PRELEGENCI

Image

dr Paweł Chyc - doktor nauk prawnych, radca prawny, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E.Kwiatkowskiego w Gdyni, Przewodniczący ThinkTanku przy Bałtyckim Klastrze Morskim i Kosmicznym. Naukowo zajmuje się się prawem międzynarodowym publicznym, prawem kosmicznym, prawem własności intelektualnej, prawem europejskim oraz prawem morskim

Image
PREZES POLSKIEJ AGENCJI KOSMICZNEJ
jest absolwentem Katholieke Universiteit Leuven (Belgia) oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył specjalistyczne kursy na International Space University w Strasburgu oraz Wirtschaftsuniversität w Wiedniu. W ostatnich latach był Wiceprezesem Agencji Rozwoju Przemysłu oraz doradcą Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. W tym czasie odpowiadał m.in. za stworzenie Programu Wsparcia Sektora Technologii Kosmicznych w Polsce oraz za negocjacje w sprawie przystąpienia Polski do Inicjatywy Unii Europejskiej dotyczącej Ram Wsparcia Obserwacji i Śledzenia Obiektów Kosmicznych (EU SST).
Image
Dr Jose Morey -  nazywany pierwszym Intergalactic Doctor, jest członkiem Eisenhower Fellow, dyrektorem ds.innowacji medycznych w Liberty BioSecurity, dyrektorem generalnym i założycielem Ad Astra Media LLC oraz dyrektorem ds. innowacji i naczelną radą inżynierską / liderem innowacji w Hyperloop Transportation Technologies. Jest starszym doradcą dyrektora Biura Nauki i Technologii CORD19 w Białym Domu oraz starszym doradcą w inicjatywie NASA AI Breathing Space
Image
dr Fizyki- Anna Chrobry, obecnie współpracująca z OHB System AG. To trzeci Prime Europy po Airbus i Thales.
Jak sama mówi, Jej długofalową misją jest inspiracja kobiet do podążania za karierą w dziedzinach technologi i eksploracji kosmosu!

ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ

dziękujemy