⇒ Międzynarodowe spotkanie sektora branży kosmicznej

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE SEKTORA BRANŻY KOSMICZNEJ

Odbyła się dzięki uprzejmości i przy współpracy z POLITECHNIKĄ GDAŃSKĄ. Konferencja   dedykowana była wszystkim miłośnikom kosmosu. Zebrała ponad 500 odbiorców. Pierwszy dzień wypełnił cykl spotkań, seminariów i warsztatów łączących świat nauki, pasjonatów kosmosu oraz biznes branży kosmicznej.. W konferencji wzięły udział takie sławy światowej astronautyki, jak m.in.: Tony Antonelli, Loren Acton, Danny Olivas, , Bertalan Farkasz, Tony Gannon, Mirosław Hermaszewski, , Jose Morey czy Anna Chrobry. Drugiego dnia w sali konferencyjnej Hotelu Sopot odbyły się spotkania z przedstawicielami NASA, Polskiej Agencji Kosmicznej i OHB.
W zrealizowanym przez nas projekcie znalazły się również takie inicjatywy, jak Pitching Contest oraz rozstrzygnięcie „Konkursu na najlepszy projekt studencki z zakresu inżynierii kosmicznej i nauk o kosmosie”. Miały one na celu wsparcie młodych, obiecujących osób w kontynuacji ich działań. Partnerem strategicznym konferencji był PKN ORLEN. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki oraz Polska Agencja Kosmiczna.
 Dołożyliśmy wszelkich starań, aby program konferencji był ciekawy i atrakcyjny. Była to idealna okazja by wziąć udział w warsztatach i dowiedzieć się więcej na temat możliwości, które niesie za sobą branża kosmiczna nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

 ⇒  BEZPŁATNY UDZIAŁ
 ⇒  2 DNI WYKŁADÓW
 ⇒  2 LOKALIZACJE
 ⇒  KONKURS DLA STUDENTÓW
 ⇒  PITCHING CONTEST DLA START-UPÓW
 ⇒  15 PRELEGENTÓW Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA